Rhinoceros – Xiniu XN 10-8

Jedno-válec diesel, skvělý poměr cena/užitná hodnot, překvapí výkonem.

Inovace model 2023 : odpojovač baterie, zámek hydraulického systému, zásuvka na 12v, klakson.

Snadno demontovatelná střecha, objem základní lopaty 40cm (25 l). Vhodný na zahradní i stavební práce.

Novinkou oproti předchozímu modelu je ovládání přídavného okruhu pedálem.

Cena bez DPH 146 000000,- Kč

Jedná se o cenu základní, která obsahuje bagr + lžíci 40 cm.

Technické listy zde.

146,000  bez DPH

Malý ale výkonný

Minibagr XINIU XN 10-8 je základním modelem v kategorii minibagrů bez kabiny. Jeho váha je 1000 kg, tato váha již zajišťuje poměrně dobrou stabilitu při práci.

Ovládání zajišťuje mechanický rozvaděč který je umístěný v panelu před sedadlem obsluhy minibagru, a proto je ovládání velice kompaktní a jednoduché. Je vybaven jednoválcovým vzduchem chlazeným motorem KOOP od osvědčeného výrobce motorů v Číně, disponuje výkonem 10 koní. Motor plně vyhovuje emisním normám a limitům dle nařízení EU, dle platné směrnice o provozu motorů v nesilničních mobilních strojích dovoluje provoz motoru bez filtru pevných částic (DPF) a systému AD Blue, díky tomu zaručuje bezproblémový provoz bez drahých servisních nákladů. Díky moderně zpracovanému tvaru věže a ramene vyniká velkým pracovním rozsahem. Bude dobrým pomocníkem pro ty kteří se chystají stavět dům svépomocí, majitele nemovitostí a pozemků, kteří chtějí provádět zemní a inženýrské práce svépomocí, a práci s minibagrem si chtějí užívat, samozřejmě zastane i práce u zahradníků, jezírkářů nebo stavebníků. Díky hloubkovému dosahu až 180 cm nebude mít problém s většinou prací. Kompaktní rozměry minibagru zaručí jeho velkou variabilitu ve všech oblastech použití, šíře pouze 93 cm. Jednoválcový motor má dostatečný výkon k pohonu hydraulického čerpadla s výkonem 16 l/min, čerpadlo je s motorem spojeno drážkovou spojkou, čerpadlo plní hydraulickou soustavu minibagru která pracuje s tlakem 16 MPa .Tyto hodnoty zaručují provoz minibagru i v náročnějších podmínkách jakými jsou kamenité, jílovité a pískovcové podklady. Díky nízké váze je stroj velice snadno přemístitelný za běžným osobním automobilem, díky sklopnému ochrannému rámu nebude problém ani s přepravou v dodávce, či parkováním minibagru v garážích a prostorech s nižšími stropy. Podvozek je vybaven gumovými pásy, které mají nízký tlak na půdu, a nepůsobí škody na travnatých a jinak choulostivých površích. Všechny čepové spoje jsou opatřeny pouzdry s možností mazávání, to spolu s pravidelnou údržbou zaručuje dlouhou životnost všech čepových spojů. Samozřejmou výbavou tohoto minibagru je mimoosé kopání, které velice dobře poslouží při pracích kolem budov, opěrných zdí, plotů a špatně přístupných míst. Bagr má také přídavný hydraulický okruh který je pro komfortní ovládání ovládán pedálem a slouží k připojení nejrůznějšího příslušenství jakým je např.: hydraulická svahová lžíce, vrták, bourací kladivo atd. s jejichž pomocí se ještě zvětší oblast možného použití minibagru.

Minibagr disponuje nekonečnou otočí věže takže práce s ním je pohodlná. Nespornou výhodou tohoto modelu s motorem KOOP je jeho jednoduchost, téměř žádná elektroinstalace a 90% součástí motoru je mechanicky poháněno. Tento model vyniká nejlepším poměrem CENA / VÝKON

Všechny bagry jsou před prodejem vyzkoušeny, zkontrolovány a promazány, spolu s touto předprodejní péčí je spojena i kontrola provozních náplní. To zaručí že po koupi Vás nečekají žádné starosti s přípravou bagru k používání.

K minibagrům je dodáváno široké spektrum příslušenství např. vrták, rycí trn, hrábě, rychloupínač, svahové lžíce, podkopové lžíce jsme schopni dodat v různých rozměrech dle přání zákazníka.

K zakoupenému příslušenství bude zákazníkovy poskytnuta instruktáž s montáží/demontáží daného příslušenství pro zajištění bezproblémového a bezpečného provozu.

Samozřejmostí je že na bagry je poskytována záruka a servis jak záruční tak pozáruční. Všechny bagry jsou dodány s návodem k obsluze a údržbě v českém jazyce.

Každý zákazník bude-li mít zájem projde školením obsluhy minibagru, která je v ceně stroje. Tím se předejde neodborné obsluze stroje.

Pro firmy a podnikatele můžeme zprostředkovat školení s následným získáním strojního průkazu.

Prodejem stroje to u nás nekončí vždy rádi pomůžeme s údržbou či servisem, jsme na telefonu i mimo pracovní dobu.

Hmotnost

1000 kg

Šířka podvozku

85 – 93 cm

Délka pásu

123 cm

Hloubkový dosah

165 cm

Při rychloupínáku nářadí

až 180 cm

Výsypná výška

187 cm

Motor

KOOP

Norma

EURO5

Výkon

7,5 kW

Hlučnost

95 dB, nízká

Spotřeba

nízká cca 1l/h