Xiniu XN 12-8 motor Kubota

Kubota 3-válec, jasná volba pro náročnější.

Model 2023 – odpojovač baterie, zámek hydraulického systému, zásuvka na 12 v, klakson.

Možnost varianty s roztahovacím podvozkem, objem základní lopaty 40cm (25 l). Vhodný na zahradní i stavební práce.

Novinkou oproti předchozímu modelu je ovládání přídavného okruhu pedálem.

Cena bez DPH 227 000,- Kč

Jedná se o cenu základní, která obsahuje bagr + lžíci 40 cm.

Technické listy zde.

227,000  bez DPH

Minibagr XINIU XN 12-8 je zlatým středem v kategorii minibagrů bez kabiny. Jeho váha je 1050 kg, tato váha zajišťuje velice dobrou stabilitu při práci. Ovládání zajišťuje mechanický rozvaděč který je umístěný v panelu před sedadlem obsluhy minibagru a proto je ovládání velice kompaktní a jednoduché.. Je vybaven špičkovým Japonským vodou chlazeným motorem KUBOTA D722, výkon motoru je 14 koní. Motor plně vyhovuje emisním normám a limitům dle nařízení EU, dle platné směrnice o provozu motorů v nesilničních mobilních strojích dovoluje provoz motoru bez filtru pevných částic (DPF) a systému AD Blue, díky tomu zaručuje bezproblémoví provoz bez drahých servisních nákladů. Díky moderně zpracovanému tvaru věže a ramene vyniká velkým pracovním rozsahem. Bude dobrým pomocníkem pro zájemce kteří se chystají stavět dům svépomocí, majitele nemovitostí a pozemků kteří chtějí provádět zemní a inženýrské práce ,přínosem bude i u zahradníků, jezírkářů, stavařů a dalších profesí kde je za potřebí kompaktní a výkonný stroj, díky hloubkovému dosahu až 180 cm nebude mít problém s většinou prací. Kompaktní rozměry minibagru zaručí jeho velkou variabilitu ve všech oblastech použití, šíře pouze 93cm. Motor KUBOTA zaručí dostatečný výkon, tichý provoz a nízkou spotřebu paliva při práci. Hydraulický systém je plněn pomocí hydraulického čerpadla s výkonem 16 l/min, který je spojen s motorem zubovou spojkou. Hydraulická soustava minibagru pracuje s tlakem 16 MPa . Tyto hodnoty zaručují bezproblémoví provoz minibagru i v náročnějších podmínkách jakými jsou kamenité, jílovité a pískovcové podklady. Díky malé váze je stroj velice snadno přemístitelný za běžným osobním automobilem, díky sklopnému ochrannému rámu nebude problém ani s přepravou v dodávce, či parkováním minibagru v garážích a prostorech s nižšími stropy. Podvozek je vybaven gumovými pásy které zaručují nízký tlak na půdu a tím i bezeškodný pohyb na travnatých a jinak choulostivých površích. Všechny čepové spoje jsou opatřeny pouzdry s možností mazávání, to spolu s pravidelnou údržbou zaručuje dlouhou životnost všech čepových spojů. U tohoto modelu se již počítá s větší frekvencí provozu. Samozřejmou výbavou tohoto minibagru je mimoosé kopání které velice dobře poslouží při pracích kolem budov, opěrných zdí, plotů a špatně přístupných míst. Bagr má také přídavný hydraulický okruh který je pro komfortní ovládání ovládán pedálem, a slouží k připojení nejrůznějšího příslušenství jakým je např.: hydraulická svahová lžíce, vrták, bourací kladivo atd. s jejichž pomocí se ještě zvětší oblast možného použití minibagru.

Minibagr disponuje nekonečnou otočí věže takže práce s ním je pohodlná. Přidanou hodnotou tohoto modelu s motorem KUBOTA je jeho spolehlivost nízká hlučnost a hydraulický systém vybavený chladičem hydraulického oleje. Všechny modely minibagrů s motorem KUBOTA jsou v tovární záruce společnosti KUBOTA.

Všechny bagry jsou před prodejem vyzkoušeny, zkontrolovány a promazány, spolu s touto předprodejní péčí je spojena i kontrola provozních náplní. To zaručí že po koupi vás nečekají žádné starosti s přípravou bagru k používání.

K minibagrům je dodáváno široké spektrum příslušenství např. vrták, rycí trn, hrábě, rychloupínač, svahové lžíce, podkopové lžíce jsme schopni dodat v různých rozměrech dle přání zákazníka.

K  zakoupenému příslušenství bude poskytnuta instruktáž s montáží/demontáží daného příslušenství pro zajištění bezproblémového a bezpečného provozu.

Samozřejmostí je že na bagry je poskytována záruka a servis jak záruční tak pozáruční. Všechny bagry jsou dodány s návodem k obsluze a údržbě v českém jazyce.

Každý zákazník bude-li mít zájem projde školením obsluhy minibagru která je v ceně stroje, tím se předejde neodborné obsluze stroje.

Pro firmy a podnikatele můžeme zprostředkovat školení s následným získáním strojního průkazu.

Prodejem stroje to u nás nekončí vždy rádi poradíme s údržbou či servisem, jsme na telefonu i mimo pracovní dobu.

Hmotnost

1050 kg

Šířka podvozku

85 – 93 cm

Délka pásu

123 cm

Hloubkový dosah

165 cm

Při rychloupínáku nářadí

až 180 cm

Výsypná výška

187 cm

Motor

Kubota

Výkon

10,4 kW

Hlučnost

89 dB, nízká

Spotřeba

cca 1,5 l/h