Xiniu XN 17 motor Kubota

Větší brácha s překvapivým pracovním rozsahem.
Jedná se o výkonný bagr který zastane i náročnější a komplikovanější zemní práce. Pohodlné ovládání bagru pomocí joysticků, a přídavné hydrauliky pomocí pedálu.
Možno osadit hydraulickým upínačem nářadí a hydraulickým přidržovacím prstem.
Cena bez DPH od 315 000,-
Jedná se o cenu základní, která obsahuje bagr + lžíci 40 cm.

315,000  bez DPH

Střední třída

Minibagr XINIU XN 17 patří do kategorie středních minibagrů bez kabiny. Jeho váha je 1650 kg, tato váha zajišťuje dobrou stabilitu při práci. Ovládání zajišťují dva mechanicky ovládané rozvaděče které jsou komfortně umístěné po boku sedadla obsluhy. Je vybaven špičkovým Japonským vodou chlazeným motorem KUBOTA D902 výkon motoru je 16 koní. Motor plně vyhovuje emisním normám a limitům dle nařízení EU, dle platné směrnice o provozu motorů v nesilničních mobilních strojích dovoluje provoz motoru bez filtru pevných částic (DPF) a systému AD Blue, díky tomu zaručuje bezproblémoví provoz bez drahých servisních nákladů. Díky moderně zpracovanému tvaru věže a ramene vyniká velkým pracovním rozsahem. Nespornou předností je vyosené uložení ramene, takže obsluha bagru má dobrý výhled do pracovního prostoru. Je určen pro zákazníky kteří plánují rozsáhlé zemní práce okolo budov nebo na pozemcích a potřebují pracovat v hloubce více než 2 metry. Maximalní hloubkový dosah je 2.3m

Motor KUBOTA D 902 zaručí vysoký výkon, tichý provoz a nízkou spotřebu paliva při práci. Šířka 110 cm stále zaručuje dobrou dostupnost i do menších prostorů. Hydraulický systém je plněn pomocí hydraulického čerpadla s výkonem 18.4 l/min, který je spojen s motorem zubovou spojkou. Hydraulická soustava minibagru pracuje s tlakem 18 MPa . Tyto hodnoty zaručují vysoký pracovní výkon minibagru i v náročných podmínkách jakými jsou kamenité, jílovité a pískovcové podklady. Podvozek je vybaven gumovými pásy které zaručují nízký tlak na půdu a tím i bezeškodný pohyb na travnatých a jinak choulostivých površích.. Všechny čepové spoje jsou opatřeny pouzdry s možností mazávání to spolu s pravidelnou údržbou zaručuje dlouhou životnost všech čepových spojů. Samozřejmou výbavou tohoto minibagru je mimoosé kopání které velice dobře poslouží při pracích kolem budov, opěrných zdí, plotů a špatně přístupných míst. Bagr má také přídavný hydraulický okruh který je pro komfortní ovládání ovládán pedálem a slouží k připojení nejrůznějšího příslušenství jakým je např.: hydraulická svahová lžíce, vrták, bourací kladivo atd. s jejichž pomocí se ještě zvětší oblast možného použití minibagru.

Přidanou hodnotou tohoto modelu s motorem KUBOTA je jeho spolehlivost nízká hlučnost a hydraulický systém vybavený chladičem hydraulického oleje. Všechny modely minibagrů s motorem KUBOTA jsou v tovární záruce společnosti KUBOTA.

Všechny bagry jsou před prodejem vyzkoušeny, zkontrolovány a promazány, spolu s touto předprodejní péčí je spojena i kontrola provozních náplní. To zaručí že po koupi vás nečekají žádné starosti s přípravou bagru k používání.

K minibagrům je dodáváno široké spektrum příslušenství např. vrták, rycí trn, hrábě, rychloupínač, svahové lžíce, podkopové lžíce jsme schopni dodat v různých rozměrech dle přání zákazníka.

K zakoupenému příslušenství bude poskytnuta instruktáž s montáží/demontáží daného příslušenství pro zajištění bezproblémového a bezpečného provozu.

Samozřejmostí je že na bagry je poskytována záruka a servis jak záruční tak pozáruční. Všechny bagry jsou dodány s návodem k obsluze a údržbě v českém jazyce.

Každý zákazník bude-li mít zájem projde školením obsluhy minibagru která je v ceně stroje, tím se předejde neodborné obsluze stroje.

Pro firmy a podnikatele můžeme zprostředkovat školení s následným získáním strojního průkazu.

Prodejem stroje to u nás nekončí vždy rádi poradíme s údržbou či servisem, jsme na telefonu i mimo pracovní dobu.

Hmotnost

1640 kg

D/V/Š

1750mmx2317mmx1100mm

Motor

Kubota

Objem lopaty

0.045 m3

Šířka pásu

110 cm

Hloubkový dosah

215 cm

Při rychloupínáku nářadí

až 230 cm

Hydraulické čerpadlo

22 litrů (19,5MPa)

Hlučnost

89 dB