Xiniu XN 12-9 motor Kubota

Maximální výkon a pohodlí, Kubota 16 ps.

Bagr vybaven hydraulickým zámkem, odpojovačem baterie a zásuvkou na 12v, led pracovní světlo.

Varianta tříválec, profi joystickové ovládání.

od 269 000,- Kč bez DPH podle výbavy.

Jedná se o cenu základní, která obsahuje bagr + lžíci 40 cm.

Technické listy zde.

269,000  bez DPH

Výkon bez kompromisů

Minibagr XINIU XN 12-9 je vrcholem v kategorii minibagrů bez kabiny a váhy do 1200kg. Jeho váha je 1200 kg, tato váha zajišťuje velice dobrou stabilitu při práci. Ovládání zajišťuje hydraulicky ovládaný rozvaděč který je umístěný v panelu před sedadlem, ovládací páky(joysticky) jsou komfortně umístěné po boku sedadla obsluhy. Je vybaven špičkovým Japonským vodou chlazeným motorem KUBOTA D902 výkon motoru je 16 koní. Motor plně vyhovuje emisním normám a limitům dle nařízení EU, dle platné směrnice o provozu motorů v nesilničních mobilních strojích dovoluje provoz motoru bez filtru pevných částic (DPF) a systému AD Blue, díky tomu zaručuje bezproblémoví provoz bez drahých servisních nákladů. Díky moderně zpracovanému tvaru věže a ramene vyniká velkým pracovním rozsahem. Je určen pro náročné zákazníky kteří preferují komfort při práci. Díky hloubkovému dosahu až 180 cm nebude mít problém s většinou prací.

Motor KUBOTA D 902 zaručí vysoký výkon, tichý provoz a vysoký výkon při práci. Kompaktní rozměry minibagru šíře pouze 93 cm a výkonná hydraulika jsou hlavní přednosti stroje. Hydraulický systém je plněn pomocí hydraulického čerpadla s výkonem 18.4 l/min, který je spojen s motorem zubovou spojkou. Hydraulická soustava minibagru pracuje s tlakem 18 MPa . Tyto hodnoty zaručují vysoký pracovní výkon minibagru i v náročnějších podmínkách jakými jsou kamenité, jílovité a pískovcové podklady. Díky malé váze je stroj velice snadno přemístitelný za běžným osobním automobilem, díky sklopnému ochrannému rámu nebude problém ani s přepravou v dodávce, či parkováním minibagru v garážích a prostorech s nižšími stropy. Podvozek je vybaven gumovými pásy které zaručují nízký tlak na půdu a tím i bezeškodný pohyb na travnatých a jinak choulostivých površích. Všechny čepové spoje jsou opatřeny pouzdry s možností mazávání, to spolu s pravidelnou údržbou zaručuje dlouhou životnost všech čepových spojů. U tohoto modelu se již počítá s větší frekvencí provozu. Samozřejmou výbavou tohoto minibagru je mimoosé kopání které velice dobře poslouží při pracích kolem budov, opěrných zdí, plotů a špatně přístupných míst. Bagr má také přídavný hydraulický okruh který je pro komfortní ovládání ovládán tlačítky na joystickách a slouží k připojení nejrůznějšího příslušenství jakým je např.: hydraulická svahová lžíce, vrták, bourací kladivo atd. s jejichž pomocí se ještě zvětší oblast možného použití minibagru.

Minibagr disponuje nekonečnou otočí věže takže práce s ním je pohodlná. Přidanou hodnotou tohoto modelu s motorem KUBOTA je jeho spolehlivost nízká hlučnost a výkonná hydraulika disponující chladičem hydraulického oleje. Všechny modely minibagrů s motorem KUBOTA jsou v tovární záruce společnosti KUBOTA.

Všechny bagry jsou před prodejem vyzkoušeny, zkontrolovány a promazány, spolu s touto předprodejní péčí je spojena i kontrola provozních náplní. To zaručí že po koupi vás nečekají žádné starosti s přípravou bagru k používání.

K minibagrům je dodáváno široké spektrum příslušenství např. vrták, rycí trn, hrábě, rychloupínač, svahové lžíce, podkopové lžíce jsme schopni dodat v různých rozměrech dle přání zákazníka.

K zakoupenému příslušenství bude poskytnuta instruktáž s montáží/demontáží daného příslušenství pro zajištění bezproblémového a bezpečného provozu.

Samozřejmostí je že na bagry je poskytována záruka a servis jak záruční tak pozáruční. Všechny bagry jsou dodány s návodem k obsluze a údržbě v českém jazyce.

Každý zákazník bude-li mít zájem projde školením obsluhy minibagru která je v ceně stroje, tím se předejde neodborné obsluze stroje.

Pro firmy a podnikatele můžeme zprostředkovat školení s následným získáním strojního průkazu.

Prodejem stroje to u nás nekončí vždy rádi poradíme s údržbou či servisem, jsme na telefonu i mimo pracovní dobu.

Hmotnost

1200 kg

Šířka podvozku

85 – 93 cm

Délka pásu

123 cm

Hloubkový dosah

165 cm

Při rychloupínáku nářadí

až 180 cm

Výsypná výška

187 cm

Motor

Kubota – D902

Výkon

11,9 kW

Hlučnost

89 dB, nízká

Spotřeba

cca 1,5 l/h